Kontakta oss
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakt

 

WFI AB huvudkontor

 

Telefon

+46 (0) 370 37 13 00

 

Öppetider

Måndag - fredag 07:30 - 16:30.

Andra öppetider kan förekomma under

sommaren och i samband med helgdagar.

 

E-post

info@wfiab.se

 

Besöksadress

Lidängsvägen 5

335 32 Gnosjö

 
 

Medarbetare

 

Irene Melin

Kundtjänst/projekt

irene@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 03

mob: +46 (0) 70 277 88 94

 

Lotta Carlsson

Kundtjänst

lotta@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 05

 

Ann-Sofi Svensson

Inköp

fia@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 13

 

Per-Johan Nilsson

Försäljningsansvarig skandinavien

perjohan@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 09

mob: +46 (0) 70 286 62 99

 

Thomas Lüddeckens

Konstruktör

thomas@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 00

mob: +46 (0) 70 399 39 60

 

Johan Svensson

VD/försäljningschef

johan@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 06

mob: +46 (0) 70 268 27 11

 

Henrik Johansson

Teknisk ansvarig

henrik@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 02

mob: +46 (0) 70 661 97 99

 

Per-Olof Johansson

Försäljning

po@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 13 00

mob: +46 (0) 70 664 39 60

 

Anders Johansson

VVD/supply chain manager

anders@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 08

mob: +46 (0) 70 524 66 99

 

Margareta Svensson

Ekonomichef

margareta@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 00

mob: +46 (0) 70 516 17 84

 

Pontus Bodevind

Lageransvarig/utgående leveranser

pontus@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 07

 

Goran Seckovic

Lagerarbetare/ingående leveranser

goran@wfiab.se

tel: +46 (0) 370 37 13 04

 

Andreas Ljungkvist

Lagerarbetare/huvudansvarig för astro-leveranser

 

Rickard Hjort

Lagerarbetare/huvudansvarig för lagerleveranser

Start > Kontakta oss
Annonser